Prakticky každý dospělý člověk chce nějak redukovat váhu směrem dolů. Jelikož se málo hýbeme tak kila můžou rychle naskakovat.Pak je třeba váhu zredukovat. Právě teď je ta pravá vhodná chvíle!


Nabízíme osvědčené řešení: Pro ty, kdo chtějí se svou nadváhou skoncovat, pro ty, kteří chtějí jen trochu postavu doladit, i pro rodiny, které daly přednost dobré kondici a zdraví, pro všechny je připravena speciální nabídka s mimořádnou cenovou výhodností: podporujeme zdraví a krásu.


Abychom Vám cestu k postavě Vašich snů usnadnili a zpříjemnili, máme pro Vás, kteří chtějí zhubnout, program FiguAktiv, který se skládá ze tří na sebe navazujících kroků: odkyselení a vyčistění, redukce váhy a její stabilizace. Doplňky, kterými program FiguAktiv naplňujeme, přinášíme v báječných akčních cenách.

Název Obsah
FIGU ACTIVE KOKTEJL 450g
PRO BALANCE TABLETY 360tbl
FIGU ACTIVE – BYLINNÝ ODTUČŇOVACÍ ČAJ 250g
FIGU ACTIVE – POLÉVKA 500g
FIGU ACTIVE TYČINKY 6x60g
FIGU ACTIVE LUPÍNKY 450g
FIGU ACTIVE PROTEIN POWER VANILKOVÝ NÁPOJ V PRÁŠKU 375g
FIBER BOOST NÁPOJ V PRÁŠKU 210g


Dieta ve třech krocích:


1. krok – kontrola kyselin.

Na začátku diety má velký význam hladina kyselin v těle, protože příliš vysoký obsah kyselin v těle vede ke špatné látkové výměně a nízké úrovni spalování. Vnitřní prostředí těla, při našem obvyklém způsobu života kyselé, ( pH nižší než 7,0 vzniká trávením při konzumaci cukrů, škrobů, kávy, alkoholu, ale i přetížením a stresem). Způsobuje zadržování vody v těle, když se organizmus snaží tuto kyselost zředit, protože je pro metabolické pochody nevhodná. Podaří-li se nám tuto kyselost zregulovat do neutrální až slabě zásadité oblasti (pH 7,0 až 7,4), tělo se spontánně zbaví zadržené vody, která je již přebytečná, a zároveň odplaví velké množství odpadních látek. Odpadní látky pomáhá účinně odstraňovat FiguActive odtučňovací čaj (obj. č. 80205, příprava je popsána níže). To se projeví snížením objemu, snížením váhy (až 4kg) a průvodním příjemným pocitem (detoxikace). Kyselost vnitřního prostředí měříme v ranní moči pH proužky (obj. č. 80103), požadovaná barva modrá. Ta by se měla pohybovat v rozmezí 6,8 až 7,4. Efekt je tak průkazný a rychlý (až 48h při dobrém pitném režimu a převaze zeleniny ve stravě), že nenechá nikoho na pochybách o účincích této redukční diety!

K ustálení této hodnoty použijeme náš vynikající produkt ProBalance s minerály, jako jsou hořčík, sodík, vápník a draslík. V počáteční fázi se užívá dvakrát denně 6 tablet nebo třikrát denně 4 tablety. Výsledek se u většiny lidí dostaví již po třech až čtyřech dnech (při dodržení pokynů) a mnozí se cítí lehčeji. Jakmile je hodnota pH nastavena, je možné dávkování omezit na 2- 4 tablety denně (pro udržení neutrální hodnoty pH) V tuto chvíli můžeme začít s dietou. Úspěšné vyrovnání kyselosti je předpoklad úspěchu celé redukční diety, v níž pokračujeme i po dosažení neutrální kyselosti, a v průběhu celé redukční diety stále kyselost sledujeme a vyrovnáváme.


2. krok – odvodnění, odtučnění.

Start odbourávání tuků bude nejúčinnější, budou-li metabolické pochody nejefektivnější. Tento stav právě nastává při vyrovnání kyselosti do neutrálního pH 7. Aby tělo začalo energetickou potřebu brát z tukové rezervy, je nutné zastavit přísun energeticky bohatých škrobů a tuků. Proto je nutné během celé diety vyřadit chleba, pečivo, rýži, těstoviny, brambory a používání tuků. Zároveň musí tělo dostat dostatečný přísun všech základních živin, aby mohly všechny pochody plynule probíhat (tělo nesmí strádat). Do těla se základní skladba minerálů a rozpustné a nerozpustné vlákniny dostává s naším koktejlem.

Po dobu 10 - 12 dnů se užívá výhradně FiguActive dietní instantní nápoj v prášku (80201, 80203, 80280) – ráno 3 polévkové lžíce + 300ml vody nebo mléka a dobře promíchat či našlehat. Nabízíme ve třech chutích: jahoda-banán, vanilka a Latte Macchiato. Tento nápoj řídí hladinu krevního cukru a inzulin tak, abychom netrpěli nedostatkem cukru a hladem. Omezí nám i naše chutě. Dodá našemu tělu kompletní sestavu vitamínů a proteinů pro každý den. Koktejl je v tomto kroku diety vhodnější než polévka vzhledem k vyššímu obsahu minerálů a vitamínů. Pro další jídlo během dne používáme zeleninu syrovou nebo dušenou či vařenou bez tuku, je možné doplnit luštěninami, a jako doplněk pro oživení malý kousek ovoce, nejlépe syrové, nekompotované a neproslazované (diabetici budou ovoce uvážlivě rozdělovat, aby přísun cukru byl plynulý). Místo večerního jídla vypijte FiguActive proteinový nápoj (obj. č. 80550), který zvyšuje spalování tuků během noci, a tím významně podporuje úbytek váhy a pomáhá zvládat pocity "vlčího" hladu. Nápoj chrání svaly proti jejich degradaci a tím dlouhodobě kontroluje váhu. Nenastává obávaný Jo-jo efekt. S odbouráváním tuku se uvolňují i odpadní látky, které pomáhá účinně odstraňovat FiguActive odtučňovací čaj (obj. č. 80205), zároveň výborně tlumí chuť k jídlu a udržuje v chodu spalování, ačkoli žaludek nemá žádnou práci. Naučí vás pitnému režimu, což velmi ocení všichni, kdo s dietou začínají – viz níže podrobně rozepsáno.

  • Ovoce - Jablka – 1/2/den udržují střevní mikroflóru – dávku nezvyšovat!
  • Ananas – významně odbourává tuky (hlavně dopoledne, užívá se neslazený!)
  • Zelenina - Červená paprika – jedna denně, jí se umytá a syrová. Výrazně zlepšuje spalování a trávení

V průběhu celé redukční diety stále sledujeme a vyrovnáváme kyselost pomocí ProBalance, dávky je možné upravit podle potřeby pro neutrální kyselost. Pokles váhy kontrolujeme, je zprvu výrazný, a po 10-14 dnech se zmírní a dieta se mění.


3. krok – udržovací fáze, stabilizace.

Snížení váhy se zastavuje a je třeba změnit skladbu stravy, aby úspěšně pokračovalo dál a získané snížení váhy se stabilizovalo. K tomu dobře poslouží vyřadit z diety koktejl a nahradit jej bílkovinou - MASEM místo dosavadního koktejlu (hovězí, ryba, králík, drůbež, libové vepřové upravené nejlépe bez tuku, vejce, mléko, jiné potraviny bez většího množství tuku a sacharidů, mléčné výrobky od lehčího konce stupnice tučnosti), které dobře doplní např. pohanka, zelenina nejlépe syrová, luštěniny a ovoce. V této fázi se dobře uplatní i polévka, zejména je oblíbená kari a bramborová (80210, 80208), které účinně pomáhají hubnout i v udržovací fázi při velkém pracovním vytížení, kdy nezbývá čas na přípravu jídla.

Tato fáze stravování musí trvat nejméně stejně tolik nebo více dnů, než je počet, po který trval 2. krok – spalování tuků. Tak si může tělo po nějakou dobu brát jiné živiny, a jestliže je tato fáze překonaná, je spalování tuků opět pro tělo novinkou (nastává takzvané „oblbnutí mozku“) a váha se znovu začne snižovat.

Doporučené potraviny: zelenina, ovoce, olivový, řepkový a jiné rostlinné oleje na salát, oves, žito a špalda.

Doporučujeme: ke snídani – tmavý chléb s nízkotučným sýrem či kuřecí šunkou během dne upravené maso se zeleninou, ovoce a zelenina (i tepelně zpracovaná – polévky bez tuku), nízkotučné mléčné výrobky večer proteinový nápoj, který pomůže zvýšit denní příjem bílkovin a zamezí částečnému úbytku svalové hmoty. Dietu doplňujeme dostatkem vody bez bublinek (2-3 litry/den), FiguActive čajem, dorovnání kyselosti pomocí ProBalance stále pokračuje. Při přísunu bílkovin se tvoří svalová hmota a zpevňuje se podkoží. Po 10-14 dnech je tělo připraveno pokračovat v odbourávání tuků.
V podobě našeho dietetického konceptu přinášíme řešení, které nevyžaduje hladovění, je zdravé, je odzkoušené a funguje.