Artritin Plus

Artritin plus je kombinovaný přípravek o jehož kvalit se přesvědčíte již po prvním balení. Výrobek obsahuje nezbytné stavební prvky pojivové tkáně, která tvoří chrupavky, šlachy a vazy pohybového ústrojí člověka. Obsahuje také unikatní komplex učinných bioaktivních látek. Kromě mnoha vitaminů, mineralních látek a stopových prvků obsahuje chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM Tyto látky znáte z televizní reklamy. Vápník s kombinací s vitaminem D je zejména významný v tom, že má jednoznačně prokázaný vliv na zachovaní zdravých kostí, tedy i kloubů. Zinek podporuje jejich správnou funkci. V přípravku je vyvážený komplex minerálních látek, vitaminů a flavonoidů. Účinné látky také působí jako antioxidanty.

Vitaminy a mineralní látky - zejména: vitamin C, kyselina listová, kyselina pantothenová, niacin, vitamin B2,B12,vitamin D, vápník, mangan, zinek, hořčík, a fosfor mají vliv na mnoho fukncí organizmu. Je dná se zejména o: energetický metabolismus organizmu, ochranu DNA, bílkovin a lipidů před oxidací, mají vliv na dělení buněk, správnou fuknci imunitního systému, mají kladný vliv na metabolizmus makronutrientů, vliv na buněčné dělení, pozitivní vliv na vstřebávání a využití vápníků, jsou významné jako podpora kostí, kloubů a zubů, mají vliv na tvorbu červených krvinek a krvetvorbu jako takovou, na normalní syntézu aminokyselin, na metabolizmus vitaminu D a také na zlepšení struktury vlasů, pevnosti nehtů a elasticity kůže.

Přítomnost selenu v součinnosti s dalšími látkami navíc zvyšuje účinnost imunitního systému a odolnost organizmu vůči virovým a bakteriálním onemocněním. Unikatní vazba mineralních látek na organický nosič zajišťuje jejich velmi vysokou biovyužitelnost v organizmu. Ta může dosahovat hodnoty až 95 %.

artritin

Složení: MSM (methylsufonymethan), glukosamin sulfát, hydrolyzovaný kolagen, mineralní směs (železo, molybden, vápník, zinek, fosfor, mangan, měď, hořčík), flavonoidový komplex z červených vinných hroznů, hydroxid hořečnatý, chondroitin sulfát, hydroxid vápenatý, kyselina L - askrobová, směs vitaminů (niacin, vitamin E, kyselina pantothenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listova, biotin, vitamin D, vitamin B12), organicky vázaný selen, bór a křemík, L-lyzin, tabletovací přísada stearan hořečnatý.

Výrobek neobsahuje cukr, konzervační a chuťové látky, ani syntetická barviva.