ALOE VERA GEL LIFE ESSENCE SIVERA ( Si = křemík + aloe vera)

Je původní ALOE VERA GEL s medovou recepturou obohacený KOPŘIVOVÝM EXTRAKTEM jde o unikátní spojení léčivých schopností aloe vera s kopřivou dvoudomou, naší nejrozšířenější a nejvyužívanější léčivkou: dosáhneme tak umocněného účinku ! Co umí aloe vera, máme vyzkoušené, podívejme se, co dovede kopřiva: podporuje celkový metabolismus organismu. Často tvoří složku protirevmatických, metabolických, diuretických, hemoroidálních i expektoračních čajovin. Používá se při dlouhotrvajících chorobách, při poruchách výživy, ke zvýšení obnovy tkání, jako močopudný prostředek při zánětech močových cest, tvorbě kamenů, při nadměrné tvorbě kyseliny močové, při zvýšeném krvácení (i děložním) a ke snížení hladiny cukru v krvi. Osvědčila se i při chorobách jater, žlučníku a ledvin. Užívá se jako protizánětlivý, antivirový (zejména proti virům chřipky) prostředek, ale i při chudokrevnosti a jako prostředek pro zvýšení tvorby mléka. Lze ji použít i jako podpůrný lék při cukrovce, podporuje také celkovou látkovou výměnu a trávení. ran, urychluje epitelizaci a granulaci pokožky. Při průjmech se někdy používá i odvar z kořenů, obsahující třísloviny, je možno použít i rozdrcené nažky.

Chlorofyl má protizánětlivé a dezodoranční účinky, působí také při hojení. Zevně se používá na ekzémy a špatně se hojící rány. Kromě toho má kopřiva antirevmatický účinek při bolestech kloubů. Stimuluje dýchání při astmatu. Odvar z kopřivy zlepšuje činnost srdečního svalu, stimuluje granulaci a epitelizaci ran, zrychluje srážení krve.

Proč je kopřiva součástí naší Sivery? Obsahuje nepostradatelný stopový prvek - KŘEMÍK (Si) Křemík je velmi důležitý a velice často nedostatkový stopový prvek. Jeho význam spočívá v tom, že je součástí kostí, chrupavek a mezibuněčné hmoty pojivové tkáně. Jeho přítomnost je nutná pro síťování kolagenu a elastinu a při jejich tvorbě. Považuje se za protisklerotický. U člověka se vyskytují jeho sloučeniny ve všech buňkách a zaujímají roli obránců. Nejvíce jich nacházíme v kostech, pak v kůži (nehtech, vlasech), dále v zubní sklovině, aortě, očních čočkách, svalové hmotě, slinivce, štítné žláze, játrech, ledvinách a v srdci - v průběhu stárnutí lidského organismu se nejenže množství těchto látek snižuje, ale navíc, lidské tělo neumí přeměňovat anorganický křemík v organický křemík. I přes všeobecně panující přesvědčení o opaku, anorganický křemík není asimilovatelný lidským organismem.
aloe1

aloe